dzialdowska.pl

Gomeo

Data dodania: 2018-08-03

Kontakt: 508 323 000  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Podłęska 17A  |  Kod pocztowy: 30-865  |  Domena: https://www.gomeo.com.pl/

Opis

Są konkretne powody, aby skorzystać z możliwości oferowanych przez Gomeo. To nowoczesny zakład drukarski, opierający swoją działalność o szeroką gamę narzędzi cyfrowych. Poza cyfrowym drukiem wiele zleceń jest przyjmowanych w całości za pośrednictwem internetu, co stanowi duże ułatwienie dla części klientów. Istnieje możliwość zamówienia materiałów o rozmaitej specyfice. W grę wchodzą plakaty i ulotki reklamowe, jak też wizytówki i najbardziej zaawansowane wielkoformatowe banery pod kątem reklamy outdoorowej.

Duże zainteresowanie jakim cieszy się poligrafia w Krakowie to dość naturalna sytuacja. Mamy do czynienia ze sporym miastem, w którym wiele się dzieje. Firmy chcą się promować, fachowcy chcą przybliżać konsumentom swoje usługi. Otwiera to pole do przygotowywania wspomnianych materiałów reklamowych, w tym wizytówek czy banerów. Wszystkie zlecenia realizowane przez prezentowany zakład są szybko finalizowane, dzięki czemu klient nie musi długo czekać.

Poligrafia w KrakowieOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.