dzialdowska.pl

Lokalizator-telefonu-online.pl

Data dodania: 2018-09-13

Kontakt:  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Lindleya 16  |  Kod pocztowy: 02-013  |  Domena: https://lokalizator-telefonu-online.pl/

Opis

Zastanawiasz się, jak śledzić telefon bez specjalistycznego sprzętu, drogiego oprogramowania i w pełni anonimowo? Ściągnij aplikację firmy lokalizator-telefonu-online.pl i już dziś uzyskaj informacje, jakich potrzebujesz! 

Wielu rodziców bojących się o zdrowie i życie swojego dziecka, decyduje się na zainstalowanie aplikacji stworzonej przez firmę, dzięki której z łatwością mogą śledzić telefon swojej pociechy. Dzięki temu zyskują pewność, że znajduje się ona w miejscu, w jakim powinna, a także dowiadują się więcej! Aplikacja umożliwia dostęp do informacji takich jak ostatnie lokalizacje, a także możliwość powiadomień o opuszczeniu lokalizacji, do historii ostatnich połączeń i sms. Teraz będziesz mógł spać spokojnie, bez obaw o swoje dziecko. Aplikacja sprawdza się także, gdy chcesz odnaleźć swój zgubiony czy skradziony telefon lub inną osobę, niekoniecznie dziecko. 

Jak śledzić telefon dziecka?Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.