dzialdowska.pl

Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka

Data dodania: 2018-09-19

Kontakt: 22 308 55 00  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleja Solidarności 119  |  Kod pocztowy: 00-897  |  Domena: http://obronca24h.com/

Opis

Historia pokazuje, że wielokrotnie zdarzały się zatrzymania osób, które były bezpodstawne, ponieważ podejrzany nie był poszukiwany przez organ ścigania. Taka sytuacja wymaga szybkiej interwencji prawnika, gdyż stwarza ona podstawę do ubiegania się o odszkodowanie z tytułu bezprawnego pozbawienia wolności. Decydując się na skorzystanie z usług kancelarii warto szukać takiej, która specjalizuje się w sprawach karnych, ponieważ tylko odpowiednia wiedza z tej dziedziny pozwoli na szybkie i bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności.

Pomoc kancelarii, która specjalizuje się w sprawach karnych może być konieczna, jeżeli w grę wchodzi niesłuszne zatrzymanie. Adwokat ze strony internetowej obronca24h.com zweryfikuje podstawę prawną aresztowania, zadba o szybkie zwolnienie oraz przygotuje wniosek do sądu o przyznanie odszkodowania. Warto skorzystać z takiej pomocy, gdyż może to przyśpieszyć cały proces oraz oszczędzić nam sporo problemów.

Niesłuszne zatrzymanie adwokatOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.