dzialdowska.pl

Harbor Center Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-10-03

Kontakt: 533 993 350  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Hoża 86  |  Kod pocztowy: 00-682  |  Domena: https://www.harborcenter.eu/

Opis

Poszukujesz firmy logistycznej, która jest solidna i elastyczna i zapewnia klientom sprawny serwis? Odwiedź zatem stronę harborcenter.eu, której właścicielem jest firma transportowa międzynarodowa od wielu lat ciesząca się renomą w tej branży.

Przedsiębiorstwo to zatrudnia najlepszych spedytorów, którzy potrafią sobie radzić nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wykazują się kreatywnością i szybkością działania. Jest to firma, którą charakteryzuje nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, ale także uczciwość w stosunku do klientów i podwykonawców i elastyczność w realizacji zadań. 

Podejmując się przewozu jakiegokolwiek ładunku, czy jest to standardowy transport całopojazdowy, czy też przewóz towarów wielkogabarytowych, przedsiębiorstwo to zawsze ubezpiecza każdy towar, a klientowi daje możliwość śledzenia przesyłki za pomocą GPS. Osoby zainteresowane ofertą mogą kontaktować się z tym przedsiębiorstwem za pomocą podanej strony.

http://www.harborcenter.eu/Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.