dzialdowska.pl

PROMAG S.A.

Data dodania: 2018-11-16

Kontakt: +48 61 655 83 24  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Romana Maya 11  |  Kod pocztowy: 61-371  |  Domena: https://przenosniki-promag.pl/

Opis

W nowoczesnych zakładach produkcyjnych dąży się do zastąpienia człowieka w tak trudnych czynnościach, jak przenoszenie towaru, dlatego coraz częściej stosuje się przenośniki taśmowe, które służą do transportu elementów o różnym kształcie i zróżnicowanej podstawie. Stosuje się je także do sortowania i rozdzielania niewielkich towarów o niskiej masie. Transportery te, choć nieskomplikowane pod względem budowy, charakteryzują się niezawodnością i są produkowane z myślą o automatyzacji produkcji. Stanowią podstawę do projektowania potężnych robotów przemysłowych, które bez transporterów nie miałyby racji bytu.

Taśmociągi takie oferuje poznańska firma ze strony przenosniki-promag.pl, podejmująca współpracę z różnymi przedsiębiorstwami, projektując specjalne taśmociągi na zamówienie. W zależności od zapotrzebowania są one budowane z różnego typu stali, także nierdzewnej, a te, używane do transportu materiałów sypkich, mają prowadnice boczne. Elementy konstrukcji można pomalować na dowolny kolor, aby dostosować kolorystykę do maszyn istniejących w danym przedsiębiorstwie.

Oferta przemysłowych transporterów - PromagOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.