dzialdowska.pl

Ristel Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-12-12

Kontakt: 667 744 129  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Krucza 132  |  Kod pocztowy: 53-406  |  Domena: http://www.beehousetechnology.com/

Opis

Czytałeś w jakimś czasopiśmie o domach szkieletowych powstających bardzo szybko dzięki prefabrykowanym elementom, które w dodatku są niedrogie i energooszczędne? Z pewnością chodzi o technologię oferowaną przez przedsiębiorstwo z linku beehousetechnology.com, która gwarantuje zbudowanie nowego domu w ciągu miesiąca. Budowa domu ekologicznego we Wrocławiu, Gdańsku czy innym mieście zostanie przez tę firmę zrealizowana bardzo szybko, a dom zostanie oddany właścicielowi w stanie deweloperskim.

Są to budynki, które powstają z połączenia nowych technologii z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami zapewniającymi wyeliminowanie mostków termicznych. Dzięki temu domy te są energooszczędne i zapewniają mieszkańcom zdrowy mikroklimat. Ponieważ budynek taki wykonuje się z elementów prefabrykowanych, jego budowa nie nastręcza większych problemów. Poza tym są to budynki niedrogie i w pełni funkcjonalne, które poza izolacją termiczną mają także doskonałą izolację akustyczną. Wykończenie wewnątrz zależy już wyłącznie od gustu i potrzeb właściciela.

Budowa domu ekologicznego WrocławOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.