dzialdowska.pl

Kancelaria Adwokacka - P. Janas, L. Krawczyńska

Data dodania: 2018-12-04

Kontakt: 601 371 008  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: 3 Maja 12  |  Kod pocztowy: 20--07  |  Domena: http://adwokat-janas.pl/

Opis

Zastanawiasz się, który radca prawny w Lublinie ma udokumentowane sukcesy w reprezentowaniu swoich klientów w sprawach z zakresu prawa: cywilnego, handlowego, rodzinnego, karnego, gospodarczego, pracy oraz administracyjnego? Kompleksowe wsparcie w czynnościach prawnych świadczy kancelaria adwokacka Adwokat Janas. Pracujący tu prawnicy kładą nacisk na indywidualne podejście do zleceń oraz sumienne i zrealizowane z najwyższą skutecznością prawną poprowadzenie sprawy każdego klienta.

Doświadczenie oraz staranność w rozpoznaniu i przeprowadzeniu każdej sprawy powodują, że kancelaria ma renomę dobrze reprezentującej interesy klienta. Kancelaria doradza w kwestiach prawnych, tworzy dokumenty prawne, zajmuje się ich obiegiem administracyjnym i reprezentuje sprawy przed właściwymi organami i stronami. Szacuje również wysokość należnych kwot odszkodowań i roszczeń, prowadzi też mediacje i negocjacje.

Radca prawnyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.