dzialdowska.pl

Efrental

Data dodania: 2018-12-15

Kontakt: +48 603 800 600  |  Miejscowość: Nowy Tomyśl  |  Adres: Długa 2  |  Kod pocztowy: 64-300  |  Domena: http://efrental.eu/

Opis

Jeżeli chcesz poszerzyć możliwości transportowe swojej firmy, a nie dysponujesz taką gotówką, aby kupić własny pojazd, możesz skorzystać z usług przedsiębiorstwa Efrental, które prowadzi wynajem ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep, oferując elastyczny cennik. Jest to firma, która od wielu już lat działa w tej branży i doskonale rozumie, że często korzystniej jest wynająć auto na długi termin niż kupować własne.

Pojazdy, którymi dysponuje wypożyczalnia, są nowoczesne, wyposażone zarówno w podstawowe, jak i dodatkowe elementy podnoszące komfort jazdy. Wszystkie samochody są sprawne technicznie z kompletem badań i ubezpieczeniem. Decydując się na wynajem któregokolwiek z nich, nie musisz się martwić o eksploatację auta, gdyż wszystko to należy do właściciela. Przedsiębiorstwo to stara się także, aby wszystkie formalności przy wynajmie samochodu były uproszczone i większość dokumentów wypełnia samo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, skorzystaj z Internetu i skontaktuj się poprzez stronę z przedstawicielem firmy.

Wynajem ciągników siodłowych cennikOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.