dzialdowska.pl

Fck-Auto

Data dodania: 2019-02-03

Kontakt: +48 507 137 347  |  Miejscowość: Radymno  |  Adres: Złota Góra 19  |  Kod pocztowy: 3-755  |  Domena: http://fck-auto.pl/

Opis

Komu opłaca się przewóz samochodów lorą? Przede wszystkim handlarzom i komisom działającym na większą skalę. Nie opłaca się wysyłać lawety za lawetą, żeby w krótkim odstępie czasowym sprowadzać kolejne auta. Lepiej od razu zlecić transport załadowanej lory i czerpać duże korzyści z odsprzedaży używanych, zachodnich aut w Polsce.

Oferta firmy Fck-Auto, która obejmuje między innymi transport pojazdów lorami i lawetami, nie ogranicza się wyłącznie do tego typu usług. Spedycja towarów to kolejny obszar, w którym można nawiązać owocną współpracę. Co warte podkreślenia, firma każdemu oferuje indywidualne warunki, dlatego korzyści mogą osiągać zarówno mniejsi przedsiębiorcy, jak i większe podmioty, które szukają zaufanych i doświadczonych podwykonawców. Jeśli chodzi o przewóz pojazdów, także motocykli i maszyn rolniczych, warto szukać najlepszych. Dla bezpieczeństwa i zysków – w Polsce i całej Europie.

Przewóz samochodów loraOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.PODOBNE W BRANŻY