dzialdowska.pl

KRM-TRADE

Data dodania: 2019-03-09

Kontakt: +48 79 636 94 39  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Wandy 16B  |  Kod pocztowy: 40--32  |  Domena: https://www.krm-trade.com/

Opis

Granit to niezwykle twardy kamień, oferujący szereg korzyści wizualnych oraz praktycznych. Odnajdzie się on zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych, wprowadzając nutę elegancji do każdego wnętrza. Jest to naturalna skała magmowa, która powstała w efekcie procesów krzepnięcia magmy, znajdującej się w głębi skorupy ziemskiej, przez wiele milionów lat. Granit charakteryzuje się ciekawym wyglądem i dostępny jest w wielu różnych wariantach kolorystycznych.

Pochodzący z różnych części świata granit nabyć można w całym spektrum kolorów, dzięki czemu dopasowanie go do stylistyki wnętrza nie będzie stanowić większego problemu. Różni się także powierzchnią i można go nabyć w wersji szczotkowanej, młotkowany lub też polerowanej. Wysokiej jakości bloki granitowe sprzedaje przedsiębiorstwo KRM-Trade. Można z nich tworzyć parapety, obudowy do kominków, blaty kuchenne i nie tylko.

Bloki granitoweOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.