dzialdowska.pl

BestLighting Polska

Data dodania: 2019-04-14

Kontakt: +48 663 925 362  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Ułańska 16  |  Kod pocztowy: 40-887  |  Domena: https://sklep.bestlighting.pl/

Opis

Powodów, dla których oświetlenie zewnętrzne LED, oferowane przez firmę BestLighting, cieszy się tak dużym uznaniem, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim rozwiązanie to gwarantuje wysoką efektywność. Szacuje się, że diody są jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł światła dostępnych na rynku. Ponadto, oferują one bardzo długi czas pracy, co oznacza, że będą świecić nawet przez 30000 godzin bez konieczności wymiany. Oświetlenie LED jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ nie zawiera szklanych, ani też ruchomych elementów, które łatwo można zniszczyć. Oznacza to, że sprawdza się również w miejscach narażonych na przebywanie wandali.

Nie każdy wie, że LED-y świecą z pełną mocą tuż po ich włączeniu oraz gasną od razu po ich wyłączeniu. Obecnie wiele sklepów oferuje szeroki wybór kolorów, przez co klienci mogą wybierać spośród różnych barw światła, a wszystko to bez konieczności nabywania dodatkowych filtrów, które mogłyby przyczynić się do obniżenia sprawności żarówki. Co więcej, diody nie będą się nagrzewać i generować niepotrzebnego ciepła.

Oświetlenie zewnętrzne ledOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.