dzialdowska.pl

EdiBazzar

Data dodania: 2019-05-21

Kontakt: 731484225  |  Miejscowość: LUBLIN  |  Adres: FREZERÓW 3  |  Kod pocztowy: 20-209  |  Domena: https://www.edibazzar.pl/

Opis

Styl hippie jest modny nieprzerwanie od lat 60. Ówczesne dzieci kwiaty wywarły ogromny wpływ na kulturę masową i modę. Nic dziwnego więc, że niektórzy ubierają się w ten sposób. Pojedyncze elementy przenikają też do innych stylizacji – okrągłe okulary, wzorowane na tych, jakie nosił John Lennon, są ponadczasowe i pasują do niemal wszystkich kreacji. To właśnie uniwersalność, wynikająca z prostoty, stanowi o ich sile.

Popularne są zarówno lenonki przeciwsłoneczne, jak i „zerówki”, które swobodnie wkomponują się jako dodatek do najróżniejszych kreacji. Można je znaleźć na stronie edibazzar.pl – i to w atrakcyjnej cenie. Czemu warto skorzystać akurat z tej oferty? Przede wszystkim dlatego, że sklep jest idealnym miejscem, w którym można dostać najróżniejsze dodatki uzupełniające stylizacje. Obszerny asortyment, na który składają się zarówno elementy biżuterii (męskiej, jak i damskiej), zegarki, akcesoria (w tym portfele i torebki), z pewnością zadowoli każdego, kto chce dopełnić swój styl. Niezależnie, czy preferuje się styl rockowy, luźny czy hippie – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

www.edibazzar.pl | Okrągłe okularyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.