dzialdowska.pl

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Data dodania: 2019-05-26

Kontakt: +48 34 307 07 77  |  Miejscowość: Częstochowa  |  Adres: Morsztyna 10  |  Kod pocztowy: 42-209  |  Domena: https://domenergooszczedny.eu

Opis

Każde ocieplenie budynku wiąże się z określonymi zakupami, a także etapami prac. Jednym z ważniejszych i najbardziej charakterystycznych jest nakładanie płyt styropianowych, oczywiście pod warunkiem, że to one są materiałem izolującym.

Proste płyty zwyczajnie układa się obok siebie, krawędź blisko krawędzi, a niewielkie szpary wypełnia pianką poliuretanową. Niestety, mimo takiego zabiegu istnieje ryzyko powstawania mostków cieplnych, które zmniejszają wydajność energetyczną obiektu. To zagrożenie można wyeliminować, stosując coraz popularniejszy styropian z frezem, montowany na zakładkę. Można go kupić w sklepie internetowym domenergooszczedny.eu, który wyróżnia się dużym asortymentem i korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Styropian z niewielkimi nacięciami jest nieco droższy, wymaga także dużej precyzji w trakcie montażu, jednak jest polecany przez specjalistów – szczególnie w przypadku niezbyt grubych płyt, do około 15 cm.

Styropian z frezemOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.