dzialdowska.pl

Unique Moments Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-06-01

Kontakt: 713119603  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Uczniowska 1  |  Kod pocztowy: 52-222  |  Domena: https://www.um24.pl/

Opis

Wizyta na Kubie to marzenie niejednego miłośnika kultury latynoamerykańskiej. To, co wyróżnia to miejsce spośród setek innych to różnorodność, beztroska i wspaniała muzyka. Z roku na rok rośnie zainteresowanie tym wyspiarskim państwem. Jeśli w planerze podróży widnieje słowo Kuba, wycieczka jest kwestią czasu i możliwości finansowych. Dzięki ofertom na um24.pl każdy znajdzie coś dopasowanego do siebie. Co warto tam zobaczyć?

Kuba kojarzy się przede wszystkim z nieśpiesznym życiem, uśmiechniętymi i serdecznymi ludźmi, wspaniałą kuchnią i porywającą do tańca muzyką. Perła Antyli to miejsce w którym zapach cygar przenika się z aromatem cytrusów.  Wycieczka na Kubę to okazja do podziwiania błękitnych i różowych cadillaców, kolorowych i unikalnych hacjend czy też karaibskich, rozległych plaż. Ci, którzy byli na Kubie polecają wizyty w lokalnych restauracjach, w których nie tylko skosztuje się aromatycznych potraw ale i posłucha kojących dźwięków salsy. 

Kuba wycieczka | Unique MomentsOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.