dzialdowska.pl

Chrzanowska Ubiera

Data dodania: 2019-05-06

Kontakt: +48 606 40 40 41  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Dembego 8A  |  Kod pocztowy: 02-796  |  Domena: https://chrzanowskaubiera.pl

Opis

Pierwsze wrażenie, zarówno w relacjach zawodowych, jak i osobistych, robi się tylko raz. Na pozytywny wizerunek składa się odpowiednia postawa, kulturalne zachowanie oraz schludny i zadbany wygląd.

W zbudowaniu wyjątkowego stylu pomoże Ci profesjonalny stylista męski lub damski. W Warszawie swoje usługi oferuje Chrzanowska Ubiera. Ta wykwalifikowana kreatorka może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży. Każde zlecenie jest dla niej nowym wyzwaniem, w które wkłada mnóstwo pracy i zaangażowania.

Stylistka pomoże Ci w odnalezieniu Twojego własnego stylu! Określi Twój typ sylwetki, podpowie, jakie kolory i fasony ubrań najbardziej do Ciebie pasują oraz pomoże wybrać wyjątkowe stylizacje – zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Współpracując z tą kompetentną kreatorką, wreszcie poczujesz się dobrze w swoim ciele i odzyskasz pewność siebie.

Stylista męski warszawa - Chrzanowska UbieraOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.