dzialdowska.pl

Strefa Skoków

Data dodania: 2019-08-09

Kontakt:  |  Miejscowość: Mirosławice  |  Adres: Lotnicza 8  |  Kod pocztowy: 55-050  |  Domena: https://www.strefaskokow.pl/

Opis

Historia spadochroniarstwa sięga ostatnich lat XVIII w. – wtedy powstał ten wynalazek. Na jego upowszechnienie trzeba było jednak czekać aż do początku XX w., kiedy skonstruowano pierwszy samolot i wdrożono ten pojazd do masowej produkcji. Od tego momentu zaczęto wykorzystywać spadochrony w bardzo różnych celach, jak transport, operacje desantowe czy udzielanie pierwszej pomocy. Z kolei obecnie używa się ich również podczas spadochroniarskich zawodów sportowych, a także z myślą o rekreacji i rozrywce.

Współcześnie skakać ze spadochronem może dosłownie każdy – nie wymaga to posiadania żadnych licencji, zaświadczeń czy kompetencji. Pierwszy skok można bowiem oddać razem z instruktorem, będąc do niego podczepionym przy użyciu specjalnych uprzęży. Dzięki temu można w całości skoncentrować się na wrażeniach i widokach w trakcie spadania. Oferowana przez firmę strefaskokow.pl cena skoku ze spadochronem pod Wrocławiem, na lotnisku w Mirosławicach, rozpoczyna się od 778 zł. Warto zaufać temu przedsiębiorstwu, gdy chce się oddać swój pierwszy skok.

Skok ze spadochronem cena WrocławOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.