dzialdowska.pl

BMS RENT CAR ZGORZELEC

Data dodania: 2020-08-25

Kontakt: 791382672  |  Miejscowość: Łagów k/Zgorzelca  |  Adres: Górna 19C  |  Kod pocztowy: 59-900  |  Domena: https://www.bmscar.pl

Opis

Nawet krótka podróż jest wielką loterią i na drodze może wydarzyć się wszystko. Dobrym pomysłem będzie więc poznanie firmy, która w razie czego pomoże i uwolni od drogowych kłopotów. Zdecydowanie przyda się wypożyczalnia lawet, którą niedaleko Zgorzelca prowadzi BMS Rent Car.

 

Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych. Flota firmy składa się z wielu pojazdów, więc każdy klient z powodzeniem będzie mógł dobrać  odpowiedni do swoich wymagań. Kupowane są tylko modele wytrzymałe, które znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach. Fachowcy zwracają szczególną uwagę na komfort jazdy, parametry techniczne i funkcjonalność pojazdów. Wszystkie są systematycznie kontrolowane pod względem technicznym. Po kilku niezbędnych formalnościach w pełni sprawne pojazdy przekazywane są klientom. Można je rezerwować telefonicznie lub za pośrednictwem internetowej strony firmy, na której znajdują się dane kontaktowe. Firma jest aktywna w mediach społecznościowych, więc warto sprawdzić jej konto, by poznać kolejne porcje informacji i obejrzeć zdjęcia pojazdów.

BMS RENT CAR ZGORZELEC • Wypożyczalnia lawet zgorzelecOceń firmę (5 z 1 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.