dzialdowska.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Data dodania: 2021-02-08

Kontakt: 22 77 33 893  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Trakt Brzeski 58  |  Kod pocztowy: 05-077  |  Domena: https://probox.pl/

Opis

Od wielu lat sklep internetowy ze strony probox.pl pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w ich odpowiednim wyposażeniu. Długoletnie doświadczenie pozwala mu także na doradztwo i projektowanie przestrzeni barów, sklepów i kawiarni w taki sposób, aby były ergonomiczne i gwarantowały pełną funkcjonalność. W jego ofercie można znaleźć najróżniejsze urządzenia, takie jak taborety gazowe, które doskonale sprawdzają się podczas smażenia i gotowania, skracając wydatnie czas przygotowania potraw.

Taborety można używać z większym i mniejszym garnkami nawet o pojemności 100 litrów, a ponieważ wykonane są z doskonałej jakości stali nierdzewnej, są łatwe w czyszczeniu i odporne na wiele czynników. Asortyment obejmuje ten typ urządzeń od takich producentów jak Hendi, Kromet, Lozamet, Red Fox i Stalgast. Są one dostępne w różnych wersjach, zatem każdy klient wybierze taki sprzęt, który zadowoli jego oczekiwania.

Taborety gazoweOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.