dzialdowska.pl

Salon Jubilerski Virago

Data dodania: 2021-03-07

Kontakt: (91) 488 26 72  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Krzywoustego 17  |  Kod pocztowy: 70-252  |  Domena: https://www.virago.sklep.pl/

Opis

Konsumenci chcący nabyć elegancką biżuterię złotą ozdobioną kamieniami szlachetnymi, powinni zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego virago.sklep.pl. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym, różnorodnym asortymentem pochodzących od sprawdzonych producentów takich, jak Łazur, Stelmach, Złoty Skorpion, SWEPOL, ZIRKON, Duma. Klient może nabyć pierścionek z granatem, szafirem lub brylantem wykonany z żółtego, białego lub różowego złota. Poza tym sklep sprzedaje naszyjniki, bransoletki, celebrytki, wisiorki, kolczyki i wiele innych. Co więcej, w ofercie znajdują się także piękne obrączki w atrakcyjnych cenach.

Wszelkie niezbędne informacje na temat produktów, usług dodatkowych oraz rodzajów dostawy, można znaleźć na stronie internetowej. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości biżuterii.

Pierścionek z granatemOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.