dzialdowska.pl

Madejski Spółka Jawna

Data dodania: 2021-04-19

Kontakt: 12 683 96 00  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Kornela Makuszyńskiego 28  |  Kod pocztowy: 31-752  |  Domena: https://grafenprofessional.eu/

Opis

Produkty chemiczne wysokiej jakości, o różnym typie i zastosowaniu, to główne elementy oferty firmy Grafen Professional. Od dawna jest to wiodący producent chemii warsztatowej, z której korzystają majsterkowicze, jak i osoby zawodowo zajmujące się obsługą techniczną aut, maszyn i urządzeń produkcyjnych. 

Chemia warsztatowa z Krakowa dostępna jest w wielu odsłonach. Poszczególne produkty można kupić w niewielkich i poręcznych opakowaniach liczących kilkaset mililitrów, jak i dużych opakowaniach zbiorczych, liczących kilkadziesiąt litrów, jak w przypadku zmywacza do hamulców. Wszystkie produkty są opracowywane przez wewnętrzne laboratorium, które wybiera najlepszy skład i tworzy receptury zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku. Klienci cenią sobie wspomniane produkty także za niską cenę, która z pewnością ma duże znaczenie w procesie zakupowym. 

Chemia warsztatowa krakówOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.