dzialdowska.pl

Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

Data dodania: 2021-09-04

Kontakt: 575520690  |  Miejscowość: Wodzisław Śląski  |  Adres: Wałowa 31  |  Kod pocztowy: 44-300  |  Domena: https://adwokat-kazubski.pl/

Opis

Omawianą kancelarię adwokacką założył prawnik o wysokich kompetencjach merytorycznych. Zawsze rzetelnie rozpatruje on powierzone mu sprawy i jest do dyspozycji klienta, nadając priorytet jego interesom. Cechuje go orientacja na cel, wysoka kultura osobista i szybkość działania. To rzetelny, ceniony, oferujący swoje usługi klientom z  Wodzisławia Śląskiego prawnik. Prawo karne i gospodarcze jest jego domeną i pasją.  

Udzieli on kompleksowego wsparcia osobom prywatnym i podmiotom biznesowym z różnych branż. Zajmuje się m.in. sprawami o wyłudzenie podatku VAT, szpiegostwo gospodarcze, naruszenie własności intelektualnej, wyłudzenia, karnymi gospodarczymi. Ma sukcesy w reprezentowaniu klientów w sprawach o naruszenie integralności cielesnej, procesach związanych z przestępstwami seksualnymi, drogowymi lub błędami lekarskimi. Dane kontaktowe podane są na stronie internetowej prawokarne.info.

Prawnik prawo karne Wodzisław ŚląskiOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.