dzialdowska.pl

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Data dodania: 2021-12-13

Kontakt: 58 620 70 33  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Władysława IV 43  |  Kod pocztowy: 81-395  |  Domena: https://www.hossa.gda.pl

Opis

Dla osób planujących przeprowadzkę do Trójmiasta oferowane na witrynie hossa.gda.pl lokale stanowią doskonałą propozycję. Do wyboru są między innymi mieszkania w Gdańsku. Nowe budownictwo zapewnia funkcjonalność oraz wiele możliwości aranżacyjnych. Klienci mogą się zdecydować na przykład na wykończenie pod klucz, dzięki czemu jest szansa wprowadzić się do wnętrz wykonanych zgodnie z oczekiwaniami. W ofercie są lokale o różnej liczbie pokojów, z takimi udogodnieniami jak winda, taras czy balkon.

Wśród proponowanych mieszkań znajdują się te położone blisko centrum miasta, jak i w spokojniejszych, mniej obleganych dzielnicach. Także z tego powodu jest to doskonała oferta dla osób o rozmaitych preferencjach. Budynki wykonane są z jakościowych materiałów, co stanowi gwarancję długiej żywotności. Wokół obiektów znajduje się wiele terenów zielonych, rekreacyjnych i rozrywkowych. Łatwo też znaleźć placówki handlowe, usługowe czy oświatowe. Nie ma problemów z zaparkowaniem samochodu na parkingu lub w garażu.

Mieszkania gdańsk noweOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.