dzialdowska.pl

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Data dodania: 2021-12-13

Kontakt: 606 292 300  |  Miejscowość: Ozorzyce  |  Adres: Krasińskiego 40  |  Kod pocztowy: 55-010  |  Domena: http://transprim.pl

Opis

Przewoźnik ten dba o komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Dysponuje przestronną flotą pojazdów, w których każdy pasażer czuje się dobrze. Busy prowadzą licencjonowani kierowcy, którzy docierają do celu punktualnie i nie zapominają o robieniu regularnych przerw w przypadku dłuższych tras. Usługi te polecane są osobom oszczędnym oraz takim, które podróżują w większym gronie i nie chcą szukać osobnych środków transportu.  

Przedsiębiorstwo Transprim proponuje tanie przewozy Polska-Niemcy dla mieszkańców Dolnego Śląska. Korzystają z nich klienci wyjeżdżający z kraju w celach zarobkowych lub rekreacyjnych. Cenią oni sobie duże bagażniki dające możliwość przewozu wielu toreb jednocześnie oraz brak limitów spotykanych między innymi na lotniskach. Busy dają też szansę wygodnego odpoczynku na rozkładanych fotelach z podłokietnikami i zagłówkami. Właściciel firmy regularnie kontroluje pojazdy, dzięki czemu są one w nienagannym stanie technicznym, co zmniejsza ryzyko pojawiania się usterek w trakcie jazdy.

Tanie przewozy polska niemcy dolny śląsk | http://transprim.plOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.