dzialdowska.pl

MAPStal

Data dodania: 2021-12-27

Kontakt: 794 479 390  |  Miejscowość: Gruszów  |  Adres: Kawec 31  |  Kod pocztowy: 32-414  |  Domena: https://www.mapstal.pl

Opis

Szukając niedrogiego i estetycznego garażu, który nie wymagałby pozwoleń na budowę, warto zajrzeć do asortymentu firmy od wielu lat zajmującej się produkcją różnych, niestandardowych konstrukcji blaszanych. Jest to firma założona przez braci, którzy od lat służą zamawiającym, budując hale, wiaty i garaże stalowe dopasowane do ich potrzeb. Klient przedsiębiorstwa MAP-STAL może wybrać nie tylko wymiary, ale też rodzaj wykończenia, kształt i rodzaj bramy garażowej.

Do każdego zlecenia firma ta podchodzi indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom zamawiającego. Dostosowuje też terminy wykonania i montażu do indywidualnych potrzeb klienta. Ponieważ konstrukcje te wykonywane są na specjalistycznych maszynach, cechuje je perfekcyjne wykonanie i atrakcyjna cena. Ogromną zaletą firmy jest też to, że służy pomocą klientowi od momentu zgłoszenia chęci zakupu po instalację. Chętnie doradza rozwiązania oraz udziela cennych wskazówek dotyczących przygotowania podłoża pod montaż i dbania o mechanizmy.

Garaże staloweOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.