dzialdowska.pl

FHU APIS Pitoń Marcin

Data dodania: 2022-01-30

Kontakt: +48 796 803 803  |  Miejscowość: Zakopane  |  Adres: Pardałówka 9  |  Kod pocztowy: 34-500  |  Domena: http://zakopane-taxibus.pl/

Opis

Taksówka w Zakopanem oferuje kursy turystyczne i praktyczne usługi dla mieszkańców. Więcej informacji na temat usług można znaleźć na stronie zakopane-taxibus.pl. Pasażerowie chętnie decydują się na transport do szlaków górskich w Kuźnicach, Dolinie Kościeliskiej i Chochołowskiej. Kierowcy obsługują także trasy na lotniska zlokalizowane w Katowicach, Warszawie i Krakowie. Tanie taxi w Zakopanem zapewnia przejrzysty sposób rozliczeń.

Flota transportowa firmy pozwala na przewóz ośmiu osób jednym samochodem. Dostępne są także usługi dodatkowe, takie jak zrobienie zakupów na telefon. Ponadto można zdecydować się na doręczenie przesyłek oraz odpalanie pojazdu. Kierowcy mają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w branży. Dobrze znają okoliczne trasy i są w stanie sprawnie dojechać pod wskazany adres. Przewozy odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami, w sprawnych technicznie i zadbanych pojazdach. W celu zamówienia transportu wystarczy zadzwonić oraz przedstawić swoje potrzeby.

http://zakopane-taxibus.pl/ | Tanie taxi ZakopaneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.