dzialdowska.pl

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Data dodania: 2022-03-19

Kontakt: 603 581 851  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Granitowa 1  |  Kod pocztowy: 02-681  |  Domena: https://ogrodprzemian.pl

Opis

Podczas indywidualnych spotkań z trenerką Małgorzatą Trzaskowską można dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy na temat mechanizmów wpływających na to, czy człowiek jest pewny siebie i siebie docenia, czy też nie. Wiele osób zmaga się ze strachem związanym z porażką. Z tego powodu zdarza się, że rezygnują z ważnych działań i sięgania po swoje marzenia w obawie, że coś się nie uda i poniosą porażkę.

Warto to odbudować, by móc ponownie zacząć cieszyć się życiem i być zadowolonym z samego siebie. Jak to zrobić? Jak się nie martwić? Jak czuć się odblokowanym, zmotywowanym, pewnym siebie, odważnym i gotowym do spełniania marzeń różnego typu? Samodzielne starania nie zawsze przynoszą pożądany skutek, dlatego nierzadko jedynym ratunkiem jest skierowanie się po pomoc do profesjonalisty. Trenerka rozwoju stopniowo poprawi światopogląd swojego podopiecznego i uświadomi, że porażki właściwie nie istnieją, gdyż są to tak naprawdę lekcje, które dodatkowo mogą popchnąć do rozwoju i wiele człowieka nauczyć.

Jak sie nie martwićOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.