dzialdowska.pl

HEWEA sp. z o. o.

Data dodania: 2022-03-27

Kontakt: 882-115-810  |  Miejscowość: Mirków  |  Adres: Przemysłowa 1  |  Kod pocztowy: 55-095  |  Domena: https://hydromech.eu/

Opis

Właściciele maszyn rolniczych, leśnych i budowlanych, których działanie opiera się na hydraulice siłowej, znajdą wszelkie części do tych urządzeń w hurtowni internetowej zajmującej się wyłącznie układami hydraulicznymi. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie poszerzające asortyment, aby każdy klient mógł znaleźć niezawodny podzespół. Hurtownia ze strony hydromech.eu gwarantuje wysoką jakość artykułów pochodzących od renomowanych producentów. Wszystkie oferowane wyroby spełniają wymagania jakościowe i są bezpieczne dla użytkowników.

Sklep ma w asortymencie m.in. wysokiej jakości rozdzielacze. Jednym z nich jest rozdzielacz hydrauliczny 3-sekcyjny w atrakcyjnej cenie. Jest to urządzenie o kompaktowej budowie, pozwalające na połączenie z innymi rozdzielaczami oraz regulację położenia dźwigni względem rozdzielacza. Jego producentem jest firma Presko, znana z tego typu artykułów. Decydując się na ich zakup, można liczyć na wieloletnią, bezproblemową pracę danego układu.

Rozdzielacz hydrauliczny 3 sekcyjnyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.