dzialdowska.pl

MAREK SOLARZ STUDIO MS

Data dodania: 2022-03-24

Kontakt: 608 696 298  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Chmieleniec 35  |  Kod pocztowy: 30-348  |  Domena: https://litery.m-ar.pl/

Opis

Reklama przestrzenna stworzona w pracowniach prezentowanej firmy z pewnością pomaga zwiększyć zainteresowanie daną marką lub usługą. Największym powodzeniem cieszą się litery przestrzenne, które są wykonywane z różnych materiałów. Projektanci nadają im także różne kształty, od klasycznych po nowoczesne i odważne. 

Klienci, którzy zdecydują się na taką formę reklamy, mogą nie tylko zlecić produkcję nośnika, ale także stworzenie jego projektu wraz z elementami dodatkowymi. Specjaliści z firmy M Ar doradzą, jak zamontować produkt i dobiorą do tego najlepsze miejsce. Duże znaczenie ma także wybór odpowiedniego tła oraz oświetlenia. 

Większość tworzonych liter może być wyposażona w moduły LED. W ten sposób reklama będzie dobrze widoczna o każdej porze. Podświetlane litery 3D uznawane są za niezwykle efektowne i z pewnością wpływają na pozytywny odbiór przez obserwujących. System oświetlający jest niezwykle ekonomiczny, gdyż ten rodzaj żarówek nie pobiera dużych ilości prądu. Jest ponadto bardzo trwały.

Litery 3D podświetlaneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.