dzialdowska.pl

Maro Tur

Data dodania: 2022-07-09

Kontakt: +48 604 607 912  |  Miejscowość: Koszalin  |  Adres: Strażacka 1  |  Kod pocztowy: 75--95  |  Domena: https://marotur.pl/

Opis

Oferta przewoźnika Maro Tur to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na bezpiecznej podróży na czas do Koszalina lub okolicznych miejscowości. Poruszający się na trasach w tym regionie autobus gwarantuje komfortowe warunki oraz terminowe wykonanie przewozu. Na stronie internetowej firmy można znaleźć siatkę połączeń oraz wyszukiwarkę. Po wpisaniu konkretnych przystanków można dowiedzieć się, o której godzinie trzeba czekać na podwiezienie i o której będzie się na miejscu.

Nowoczesny bus podróżujący do Koszalina oraz okolicznych miejscowości zapewnia odpowiednie warunki dla klientów, którym zależy na wygodzie oraz bezpieczeństwie. Kierowcy doskonale znają trasy, dlatego terminowo dojeżdżają na miejsce. Pasażerowie mogą się zdecydować na bilet pojedynczy bądź miesięczny. Są do kupienia w punkcie zakupu bądź u kierowców. Konkurencyjne ceny sprawiają, że wiele osób decyduje się na podróżowanie oferowane właśnie przez tę firmę. O ewentualnych zmianach na trasach informuje infolinia.

https://marotur.pl/ - Bus koszalinOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.PODOBNE W BRANŻY