dzialdowska.pl

OkiBox

Data dodania: 2022-08-11

Kontakt: 502 551 661  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Grunwaldzka 33b  |  Kod pocztowy: 60-783  |  Domena: https://okibox.pl

Opis

Opakowania fasonowe, nazywane wykrojnikowymi, to produkty, które można zamówić w tej firmie. Odznaczają się one niepodatnością na uszkodzenia, dlatego są wykorzystywane podczas przeprowadzek oraz wśród właścicieli sklepów internetowych. Zamawiają oni chętnie pudełka fasonowe z nadrukiem, które promują markę małym kosztem i pomagają docierać z komunikatem reklamowym do nowego grona odbiorców. Wpływają też na profesjonalizm firmy i zabezpieczają ładunki przed zniszczeniami.

Zastosowanie opakowań tekturowych jest bardzo szerokie. Firma Okibox proponuje pudełka, w których można przewozić albumy, sprzęty elektroniczne, obuwie, odzież, jedzenie oraz napoje. Korzystają z nich także osoby prywatne, chcące zadbać o porządek w domach i mieszkaniach. Służą one do przechowywania rzeczy, dzięki czemu pomieszczenia nie sprawiają wrażenia zabałaganionych. Pudełka fasonowe to ekologiczne wyroby wielokrotnego użytku, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, które nie wymagają dużej przestrzeni magazynowej.

okibox.pl • Pudełka fasonowe z nadrukiemOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.