dzialdowska.pl

TIGER BRO

Data dodania: 2022-11-05

Kontakt: +48 530 996 666  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Niedźwiedzia 29b  |  Kod pocztowy: 02-737  |  Domena: https://www.tigerbro.pl/

Opis

Profesjonalne usługi związane z zakupem, sprzedażą oraz inkubacją spółek to podstawa oferty renomowanego przedsiębiorstwa działającego na rynku polskim i zagranicznym, firmy TIGER BRO potrafi zadowolić najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu wspierają swoich partnerów w sposób rzetelny i kompleksowy na wszystkich etapach procesu, dobierając rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb.

Firma dokłada wszelkich starań, by profil jej działalności odpowiada na wymogi branży. Ważną część oferty stanowi odpowiedź na ogłoszenia typu "kupię spółkę z leasingiem". Usługa dotycząca na wsparciu w procesie sprzedaży przedsiębiorstwa ze zobowiązaniami stanowi alternatywę dla czynności likwidacyjnych. Cieszy się dużą popularnością ze względu na liczne zalety. Przede wszystkim sprzedaż jest znacznie korzystniejsza od likwidacji pod względem czasu potrzebnego na dopełnienie formalności. Do tego dochodzą też niższe koszty.

Kupię spółkę z leasingiemOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.