dzialdowska.pl

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Data dodania: 2023-07-26

Kontakt: 343578624  |  Miejscowość: Kalety  |  Adres: Fabryczna 1B  |  Kod pocztowy: 42-660  |  Domena: https://converting-tasm.pl

Opis

Firmy pragnąca nawiązać współpracę z dystrybutorem materiałów niezbędnych do montażu rozmaitych elementów w różnych branżach powinny zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Eco-Tech. Działa ono na rynku od wielu lat, zajmując się m.in. convertingiem różnych materiałów samoprzylepnych. Dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem technicznym, dlatego szybko i sprawnie realizuje zamówienia. Wybór taśm jest tam ogromny, dlatego każdy klient znajdzie w nim produkt, który spełni indywidualne oczekiwania.

Firma ta ma w sprzedaży rozmaite dwustronne taśmy samoprzylepne, cechujące się wszechstronnością. Wiele z nich produkowanych jest z włókniny papierowej obustronnie pokrytej klejem akrylowym lub kauczukowym z osłonką silikonową. Są one łatwe w zastosowaniu w różnych gałęziach przemysłu. Mocno przylegają do różnych powierzchni i, w zależności od rodzaju, mają sporą odporność na wysokie temperatury, nawet do 220 ºC. Przedsiębiorcy zainteresowani zakupem mogą kontaktować się z działem handlowym dystrybutora.

Taśmy samoprzylepne dwustronneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.