dzialdowska.pl

INFORMA

Data dodania: 2023-09-08

Kontakt: 730576844  |  Miejscowość: Gierczyce  |  Adres: Gierczyce 186  |  Kod pocztowy: 32-744  |  Domena: http://systemy-ochronne.pl

Opis

Małopolskie przedsiębiorstwo zdobyło uznanie lokalnych klientów. Podmiot od lat zajmuje się wytwarzaniem plastikowych elementów ochrony budynków przed dostawaniem się na nie ptaków. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, co przekłada się na wytwarzanie artykułów wysokiej jakości, które są nie tylko funkcjonalne, ale też odporne na uszkodzenia mechaniczne, a tym samym mogą służyć klientom przez wiele lat. To właśnie dlatego zespół cieszy się pozytywnymi opiniami wystawionymi przez klientów. 

Ekipę tworzą doświadczeni specjaliści, a portfolio firmy składa się z wielu udanych realizacji. Informa-Kolce zaprasza do współpracy podmioty z Małopolski, ale także innych regionów. Oferowane są głównie kolce na parapet przeciw ptakom, jak również inne modele, które można umieszczać m.in. na rynnach. Dostępne są wersje o różnych szerokościach. Zaletą artykułów jest możliwość wyjmowania z nich drutów i konfigurowania ich według indywidualnych potrzeb. Klienci podkreślają też, że ceny są niskie. 

Kolce na parapet przeciw ptakomOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.