dzialdowska.pl

MAG-SERWIS Wózki Widłowe

Data dodania: 2019-02-08

Kontakt: +48 603 80 20 20  |  Miejscowość: Opatówek  |  Adres: Rogatka 12C  |  Kod pocztowy: 62-860  |  Domena: http://www.mag.widlaki-wozki.pl/

Opis

Jak wszystkie inne typy pojazdów, tak również widlaki borykają się z różnymi typami awarii. Jedne bywają poważniejsze, inne są mniej dokuczliwe. Za każdym razem jednak powinny spotykać się z jednoznaczną odpowiedzią. Skuteczna naprawa jest w tym kontekście szalenie istotną kwestią. Mag-Serwis oferuje usługi w tym zakresie, zapewniając przy tym dostęp do świetnych podzespołów. Można je po prostu nabyć i zamontować własnym sumptem.

Wszystkie części zamienne spełniają odpowiednie normy i są w pełni kompatybilne z jasno wskazanymi modelami. Dzięki temu nabywca świetnie wie, po jaki produkt sięga. Łańcuchy do wózków widłowych są jednymi z powszechniej wybieranych, ponieważ akurat ten element ulega dość częstym uszkodzeniom. Jeśli dojdzie do zerwania lub pęknięcia, z pomocą tej firmy wymiana może odbyć się błyskawicznie.

http://www.mag.widlaki-wozki.pl/ • Łańcuchy do wózków widłowychOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Dnia 2020-01-03 15:33:02 horededoo napisał:
Części do wózków widłowych warto kupować u sprawdzonych dostawców. Takim jest z pewnością MAG-SERWIS - podzespoły w korzystnej cenie oraz wysokiej jakości, co daje nam gwarancje bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania. :)
Ocena: 4