dzialdowska.pl

PHU Firma Kora

Data dodania: 2019-05-04

Kontakt: 729348279  |  Miejscowość: Przybradz  |  Adres: Wadowicka 42a  |  Kod pocztowy: 34--10  |  Domena: https://www.firmakora.pl/

Opis

Altana to miejsce, w którym jej posiadacz może się zrelaksować, odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Podczas słonecznych dni daje upragniony chłód i cień, natomiast w te deszczowe, chroni przed zmoknięciem. Konstrukcje te okażą się także nieocenione podczas organizowania garden party, ponieważ, pod ich dachem, można umieścić grilla lub stół z przekąskami, nie martwiąc się o niespodziewane zepsucie pogody. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się drewno, odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie, czy też zarysowanie.

Altana przybiera najróżniejsze formy, a część z ich posiadaczy decyduje się posadzić na niej pnące rośliny, takie jak róże lub bluszcz, dzięki którym przebywanie w niej stanie się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem. Domki drewniane letniskowe oraz altany sprzedaje FirmaKora, czyli miejsce, oferujące niebanalne konstrukcje, wyróżniające się jakością wykonania i funkcjonalnością. Są one dedykowane najbardziej wymagającym klientom, dla których liczy się estetyka i trwałość.

Firma Kora • Domki drewniane letniskowe altanyOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.