dzialdowska.pl

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Data dodania: 2019-04-22

Kontakt: +34 965 04 94 80  |  Miejscowość: Alicante  |  Adres: Calle Isla Tabarca 2  |  Kod pocztowy: 03-189  |  Domena: https://www.homepandora.com

Opis

Coraz więcej ludzi kupuje mieszkania w Hiszpanii. Spędzają tam zazwyczaj lato, a resztę czasu mieszkanie praktycznie stoi puste. Mimo tego, apartamenty na sprzedaż w Hiszpanii cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Dzieje się tak dlatego, że przecież w czasie, gdy właściciel akurat nie rezyduje w mieszkaniu, można je wynająć w bardzo korzystnej cenie. To bardzo dobra inwestycja.

Wchodząc na homepandora.com, można przejrzeć bogaty katalog apartamentów na sprzedaż. Każdy apartament jest pokazany na zdjęciach, obok zdjęć zamieszczony jest też opis nieruchomości, jej powierzchnia, ile jest sypialni, łazienek oraz czy jest  tam taras, basen czy inne dodatki.

W razie pytań można zadzwonić pod podany na stronie numer albo wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Pracownicy firmy z pewności szybko odpowiedzą na zadanie pytania. Służą też pomocą i radą w wyborze nieruchomości i przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z jej zakupem.

Sprzedaż apartamentu w HiszpaniiOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.