dzialdowska.pl

EKO-START - Hurtownia akumulatorów

Data dodania: 2019-06-07

Kontakt: 665-278-483  |  Miejscowość: Morawica  |  Adres: Złota 32  |  Kod pocztowy: 26-026  |  Domena: http://ekostart.eu/

Opis

Zakup akumulatora zawsze wymaga odpowiedniego przygotowania i świadomości, czego oczekuje się po tym niezwykle ważnym elemencie każdego pojazdu. Wśród najistotniejszych kryteriów wyboru należy wymienić takie parametry jak pojemność, napięcie, prąd rozruchu, wymiary, waga, rodzaj bloku i mocowania, układ i rodzaj biegunów, materiał wykonania obudowy, dodatkowe zabezpieczenia, odpowietrzniki czy dodatek w postaci „magicznego oczka”.

Mieszkając w Kielcach, po akumulator warto zwrócić się do firmy ekostart.eu z siedzibą w świętokrzyskiej Morawicy. Przedsiębiorstwo specjalizuje się także w regeneracji silników, jest dystrybutorem produktów polskich marek HAMMER oraz BARS. Ważną częścią biznesu jest także kompleksowe podejście do pojazdów komunalnych – ich wynajem, naprawa, import, sprzedaż i skup. Firma oferuje też mobilny serwis samochodowy oraz transport niskopodwoziowy maszyn. Tak kompleksowe, a zarazem spersonalizowane pod kątem potrzeb podejście do klienta owocuje sporym zainteresowaniem i dobrą renomą.

Kielce akumulator | http://ekostart.eu/Oceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.PODOBNE W BRANŻY