dzialdowska.pl

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar

Data dodania: 2019-07-18

Kontakt: 503 304 231  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Ananasowa 12  |  Kod pocztowy: 58-500  |  Domena: https://kasacja.wroclaw.pl/

Opis

Nawet zupełnie nieużywane auto musi być objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Nie wywiązując się z tego obowiązku, właściciel powinien się liczyć z wysokimi karami za brak obowiązkowego OC. Jeżeli samochód nie nadaje się do jazdy ze względu na fatalny stan techniczny, opłacanie polisy mija się jednak z celem. Aby nie musieć kupować często drogiego ubezpieczenia, należy się pozbyć pojazdu – sprzedać go lub zezłomować. O ile sprzedaż wiąże się z licznymi formalnościami, a poza tym nie zawsze udaje się znaleźć kupca, o tyle złomowanie przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Kasacją pojazdów mogą się zajmować wyłącznie wyspecjalizowane w tej usłudze przedsiębiorstwa, które dysponują odpowiednimi pozwoleniami i profesjonalnym sprzętem. Chcąc zlecić złomowanie pojazdów w Legnicy lub okolicach, warto skorzystać z oferty firmy Kasacja pojazdów Paweł Szponar. Nie tylko zatrudnia ona wykwalifikowanych pracowników i posiada specjalistyczne urządzenia oraz maszyny, ale również gwarantuje atrakcyjne ceny skupowanych pojazdów do rozbiórki.

Złomowanie pojazdów legnica • Kasacja Pojazdów Paweł SzponarOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.