dzialdowska.pl

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Data dodania: 2019-09-07

Kontakt: 22 243 48 37  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Pankiewicza 1  |  Kod pocztowy: 00-696  |  Domena: https://adwokatkkm.pl/

Opis

Prawo cywilne reguluje stosunki cywilnoprawne między osobami fizycznymi, a także nimi i osobami prawnymi, czyli przedsiębiorstwami. Dzięki temu wiadomo, jakie są prawa i obowiązki klientów, ale też samych firm, które świadczą różne usługi. Niekiedy jednak bywa tak, że któraś ze stron próbuje celowo nadużyć swoich praw, nierzadko wykraczając poza nie. Zdarza się to zarówno w sferze umów, jak i np. stosunków sąsiedzkich. Prawo cywilne jednak jest dużo obszerniejszą gałęzią, która obejmuje też kwestie spadkowe, rozwodów i ustanowienia alimentów.

Jeśli więc tylko uważasz, że ktoś naruszył Twoje dobre imię lub też usługodawca narzucił Ci obowiązki, które wydają się co najmniej niesprawiedliwe, wówczas możesz dochodzić swoich praw przed sądem. W takich sytuacjach jednak dobrze jest się podeprzeć na opinii profesjonalisty, a także skorzystać z jego usługi reprezentacji. Potrzebny Ci adwokat z Warszawy, którego specjalnością jest prawo cywilne? Znajdziesz takich na stronie adwokatkkm.pl. To profesjonalna kancelaria, która zajmuje się udzielaniem wsparcia w różnych gałęziach prawa.

Adwokat Warszawa prawo cywilne



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



DODAJ OPINIE




Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.