dzialdowska.pl

RSC BIS Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-08-16

Kontakt: 48 (61) 81 96 433  |  Miejscowość: Skrzynki k/Buku  |  Adres: Dworcowa 42  |  Kod pocztowy: 62-060  |  Domena: http://www.rscbis.com.pl/

Opis

Aby ustrzec samochód przed gradem czy innymi niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi, nie zawsze trzeba budować garaż lub stawiać mało estetyczny „blaszak”. Doskonałym rozwiązaniem są drewniane wiaty garażowe, które gwarantują solidną ochronę, są bardzo stabilne i bezpieczne, a ponadto – wyglądają naprawdę estetycznie. Tego typu zadaszenia doskonale będą wyglądały zarówno na prywatnych podwórkach, jak i na terenie różnych firm, począwszy od restauracji, przez hotele po każdy inny obiekt.

Aby zamówić taką konstrukcję, wystarczy wejść na stronę firmy RSC BIS, która od lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży programu ogrodowego. W pracownicy korzystają wyłącznie z wysokojakościowego drewna, które zdobi, a także gwarantuje trwałość na lata. Konserwacja tego typu konstrukcji jest bardzo prosta i obejmuje tylko proste czynności zabezpieczające. W rezultacie zyskuje się trwałą, drewnianą zabudowę, która ozdobi podwórze, a jednocześnie będzie chronić zarówno samochody, jak i wszystkie inne przedmioty, które się pod nią znajdą. Szeroka oferta daje możliwość dobrania najlepszego rozwiązania.

RSC BIS Sp. z o.o. | Wiaty garażowe drewnianeOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.