dzialdowska.pl

FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga

Data dodania: 2019-10-20

Kontakt: 730 546 454  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Powstańców Śląskich 48  |  Kod pocztowy: 01-381  |  Domena: https://www.freehold.pl

Opis

Istnieje kilka sytuacji, w których przedstawienie wyceny nieruchomości jest niezbędne, a mowa tu przede wszystkim o staraniu się o kredyt hipoteczny, ubezpieczenie i nie tylko. Taka wycena przydaje się również podczas podziału majątku oraz uzyskiwania spadku. Jednak wycena nieruchomości kojarzona jest najczęściej ze sprzedażą mieszkania lub domu. Aby móc ją przeprowadzić, warto skontaktować się ze specjalistą, jakim jest rzeczoznawca majątkowy w Warszawie zatrudniony w przedsiębiorstwie Freehold. Jest to firma stawiająca zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Może on liczyć na fachową pomoc w niewygórowanej cenie.

Współpraca z rzeczoznawcą jest niezbędna podczas starania się o kredyt hipoteczny, ponieważ znaczna część banków chce wiedzieć, czy udzielany przez nie kredyt ma pokrycie w wartości mieszkania lub innej posiadłości. W tym celu wykonuje się dwie wyceny: zewnętrzną oraz wewnętrzną. W pierwszym przypadku bank zatrudnia rzeczoznawcę, natomiast w drugiej wycena przeprowadzana jest przez pracownika placówki.

Rzeczoznawca majątkowy warszawa • FREEHOLD Martyna Owczarczyk- DęgaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.