dzialdowska.pl

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Data dodania: 2019-10-16

Kontakt: 669 991 777  |  Miejscowość: Stary Broniszew  |  Adres: Kwiatowa 63  |  Kod pocztowy: 42--23  |  Domena: https://my-wish.pl/

Opis

Każda kobieta marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu wyglądać wyjątkowo. Nic więc dziwnego, że wybór idealnej sukni i dodatków czasem trwa długie miesiące.

Jesteś w trakcie przygotowań do ślubu? Ważne jest dla Ciebie to, aby każdy element Twojej stylizacji był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach? Szukasz obuwia, które będzie wyróżniać się wyjątkowo oryginalnym designem? Zaprojektuj swoje buty ślubne sama! Personalizując wybrany model, zyskasz obuwie, o którym zawsze marzyłaś.

Firma MY WISH oferuje możliwość przygotowania obuwia na indywidualne zamówienie klientów. Wszystkie pary butów są tworzone ręcznie na podstawie projektów przygotowanych przez poszczególnych klientów. Zespół wykwalifikowanych pracowników, łącząc swoje umiejętności z wieloletnim doświadczeniem, niesamowitą kreatywnością oraz wyjątkową pasją, jest w stanie realizować nawet najbardziej nietuzinkowe i nieszablonowe projekty obuwia.

https://www.my-wish.pl/ - Zaprojektuj buty ślubneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.