dzialdowska.pl

fototapetka.eu

Data dodania: 2019-11-05

Kontakt: +48 502 481 176  |  Miejscowość: Piła  |  Adres: Witosa 10  |  Kod pocztowy: 64-920  |  Domena: https://www.fototapetka.eu/pl/

Opis

W przeszłości fototapety były umieszczane głównie w salonach, sypialniach oraz dziecięcych pokojach, jednak dziś dzięki specjalnym materiałom wykorzystywanym podczas produkcji są one montowane również w łazienkach i kuchniach. W takiej sytuacji warto zrezygnować z modeli papierowych, ponieważ te dość łatwo pochłaniają wilgoć, co prowadzi do ich zniszczenia oraz odklejania. Ciekawszą alternatywą są modele lateksowe, winylowe oraz flizelinowe dostępne za pośrednictwem strony fototapetka.eu. Jest to adres przedsiębiorstwa, które od lat sprzedaje niezawodne fototapety ścienne sprawdzające się w każdym pomieszczeniu.

Należy jednak zaznaczyć, że zdobią one ściany nie tylko domów jednorodzinnych i mieszkań, ale też biurowców, lokali usługowych oraz restauracji. Ich temat powinien być dopasowany do charakteru wnętrza. Przykładowo bajkowe motywy sprawdzą się w pokojach dziecięcych, a tapety z ziarnami kawy, zbożami lub innymi produktami spożywczymi są chętnie przyklejane w kuchniach. Ciekawym rozwiązaniem są także fototapety 3D, które optycznie powiększą nawet najmniejsze pomieszczenie.

Fototapety ścienneOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.