dzialdowska.pl

Doma Pak

Data dodania: 2019-11-20

Kontakt: +48 600-027-402  |  Miejscowość: Mysłowice  |  Adres: Bratków 40  |  Kod pocztowy: 41-400  |  Domena: https://www.domapak.com/

Opis

W dzisiejszych czasach w supermarketach oraz innych sklepach coraz rzadziej spotyka się worki foliowe, gdyż są one zastępowane solidnymi torbami papierowymi. Opakowania te nie szkodzą środowisku naturalnemu, są biodegradowalne i rozkładają się w krótkim czasie. Doceniają je przede wszystkim osoby chcące żyć w nurcie eko. Nic więc dziwnego, że coraz większa grupa przedsiębiorców decyduje się na ich zakup. Producent sprzedający niedrogie torby reklamowe tworzone z papieru to Doma Pak.

Opakowania te są bardzo funkcjonalne i można w nich przechowywać żywność, ponieważ papier nie zawiera w swoim składzie szkodliwych związków. Jest to skuteczny nośnik reklamowy, gdyż na powierzchni powyższych opakowań bardzo często znajduje się logotyp firmy, jej nazwa oraz dane kontaktowe. Oznacza to, że dzięki torbom reklamowym można dotrzeć do zupełnie nowych klientów, a wszystko to bez konieczności inwestowanie w drogie środki reklamowe, takie jak promocja w internecie. Opakowania papierowe dostępne są w najróżniejszych wariantach kolorystycznych.

Torby reklamowe producentOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.