dzialdowska.pl

Zakład Mechaniczny Juliusz Łukasiewicz

Data dodania: 2020-01-13

Kontakt: 22-724-31-87  |  Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki  |  Adres: Żydowska 2a  |  Kod pocztowy: 05-825  |  Domena: https://prowadnice-zaworow24h.pl

Opis

Zatarcie lub wyrobienie się prowadnicy zaworowej to bardzo poważna usterka dotykająca wiele silników spalinowych. Największym problemem jest fakt, że do wielu konstrukcji producenci nie przewidzieli opcji jej wymiany. Naprawa jest możliwa, ale brak dostępności części stanowi poważną barierę. W takich sytuacjach można jednak skorzystać z pomocy doświadczonej firmy, która wykonuje te elementy na zamówienie. Prowadnica zaworowa będzie wtedy perfekcyjnie dopasowana do konkretnych potrzeb.

Pełna oferta została zaprezentowana na stronie prowadnice-zaworow24h.pl i warto zapoznać się z nią dokładniej już teraz. W asortymencie znajduje się wiele uniwersalnych części dostępnych od ręki. W razie potrzeby można jednak zlecić ich projekt oraz produkcję od podstaw zgodnie z parametrami technicznymi konkretnego silnika. Przystępne ceny idą tutaj w parze z najwyższą jakością.

Prowadnica zaworowaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.