dzialdowska.pl

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Data dodania: 2020-01-25

Kontakt: +48 77 403 45 00  |  Miejscowość: Głubczyce  |  Adres: Raciborska 36  |  Kod pocztowy: 48-100  |  Domena: https://galmet.com.pl/

Opis

Zmniejszenie wydatków na ogrzewanie przy zachowaniu ekologicznego charakteru i bardzo komfortowej obsłudze - kotły CO bez podajnika matki Galmet to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Systemy grzewcze tej klasy charakteryzują się wydajnością spalania paliwa sięgającą nawet 97% i 5 klasą czystości spalin. Są wykonane bardzo solidnie, co przekłada się na gwarancję długiej, bezawaryjnej pracy. Całość zarządzana jest zaawansowanym sterownikiem pozwalającym na zdalną obsługę przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej.

Wspomniany producent należy do ścisłego grona najważniejszych reprezentantów branży. Zatrudnia ponad 700 specjalistów i dysponuje zakładami produkcyjnymi o powierzchni 40 000 m2. Takie zaplecze technologiczne w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem tworzy know-how pozwalające w satysfakcjonujący sposób odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów.

Kotły CO bez podajnikaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.PODOBNE W BRANŻY