dzialdowska.pl

Pozamykaj.pl

Data dodania: 2020-03-30

Kontakt: 518 688 356  |  Miejscowość: Leszno  |  Adres: Grunwaldzka 69  |  Kod pocztowy: 64-100  |  Domena: https://pozamykaj.pl/

Opis

Nowoczesne zamki szyfrowe wyposażone w czytnik kart przypominają klawiaturę dostępną w telefonach komórkowych. Najczęściej ich konstrukcja składa się z niewielkich przycisków, na których znajdują się cyfry oraz symbole, dlatego urządzenia te są bardzo łatwe w obsłudze. Zamki różnią się od siebie poziomami szybkiego programowania i są wyposażane w funkcję kodu niepowtarzalnego i powtarzalnego. Na uwagę zasługuje także błyskawiczna instalacja niewymagająca wykorzystywania specjalistycznych narzędzi. Co ciekawe, niektóre zamki można podłączyć do jednego tylko systemu. Innymi słowy, mogą być zarządzane z poziomu serwera.

Do zalet zamków szyfrowych zalicza się zwiększone poczucie bezpieczeństwa. Stanowią one sprawdzony sposób na ochronę przed potencjalnymi złodziejami, dzięki czemu ich posiadacze nie muszą obawiać się kradzieży. Niezawodny zamek szyfrowy z czytnikiem kart sprzedawany jest przez specjalistów zatrudnionych w przedsiębiorstwie Systemy Zamknięć. Gwarantują oni fachowe doradztwo w przypadku wątpliwości oraz szeroki wybór urządzeń.

Zamek szyfrowy z czytnikiem kartOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.