dzialdowska.pl

F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Data dodania: 2020-04-18

Kontakt: 791 744 149  |  Miejscowość: Środa Wielkopolska  |  Adres: os. Jagiellońskie 42  |  Kod pocztowy: 63-000  |  Domena: https://www.tanietablice.pl

Opis

Przedmioty ścisłe w szkole mają to do siebie, że podczas zajęć z nich rozwiązuje się dużo zadań, może nie tyleż skomplikowanych, co jednak wymagających dużej ilości obliczeń. Dla wolno spisującego z tablicy ucznia nie ma chyba nic gorszego niż chwila, gdy nauczyciel zdecyduje się zetrzeć pierwszą część zadania (której on nie zdążył jeszcze w całości przepisać), by zrobić miejsce na drugą. Do sal, gdzie prowadzone są takie zajęcia, polecane są więc raczej tablice typu tryptyk, które charakteryzują się zwiększonym miejscem na zapiski.

Tablice takie, które dostępne są w firmie Interbis pod adresem: https://www.tanietablice.pl/55-tablica-tryptyk-rozkladana, w formie złożonej mają wymiary zwykłej tablicy, natomiast po rozłożeniu bocznych skrzydełek powierzchnia pisania jest dwukrotnie większa. Są one standardowego koloru ciemnej zieleni (by kreda była dobrze widoczna), a powierzchnia może być albo lakierowana, albo też ceramiczna. Do użytku z markerami ścieralnymi (na przykład do sal komputerowych) przygotowano też wersje białe.

Tablica rozkładana tryptykOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.