dzialdowska.pl

Uni-logistics Sp. z o.o.

Data dodania: 2020-06-06

Kontakt: 58 667 99 99  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Polska 19  |  Kod pocztowy: 81-339  |  Domena: https://unilog.eu

Opis

Spedycja jest działalnością polegającą na organizowaniu przewozów na czyjeś zlecenie oraz wykonaniu wszelkich niezbędnych czynności, które potrzebne są do zrealizowania zlecenia. Na terenie całego kraju profesjonalne usługi w zakresie transportu i spedycji od wielu lat oferuje firma Uni-logistics. Przesyłki ekspresowe realizowane są zarówno na terenie Polski, jak i na arenie międzynarodowej. Nowoczesne i ekologiczne środki transportu pozwalają oferować usługi w zakresie wszystkich przewozów.

Klienci mogą liczyć na pomoc w transporcie towarów luzem, specjalnymi wywrotkami, a także w przewożeniu odpadów niebezpiecznych, które wymagają niezbędnych zezwoleń. Monitoring pozwala na śledzenie przesyłki za pomocą urządzenia mobilnego wraz z dostępem do Internetu. Zlecający może w każdym momencie sprawdzić, na jakim etapie jest jego transport oraz w jakim czasie dotrze we wskazane miejsce. Transport i spedycja drogowa realizowane są przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą jak wszystko zaplanować, aby przewożone mienie dotarło do odbiorcy w ustalonym terminie.

Spedycja drogowaOceń firmę (0 z 0 głosów)DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.